Porlex Mini mlýnek na kávu

Kód: 586
Neohodnoceno
1 299 Kč 1 073,55 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Porlex Mini je jedním z nejlepších mlýnků na trhu - zejména díky jeho kompaktní velikosti, kvalitním mlecím kamenům a preciznímu zpracování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skladem již máme inovovanou verzi kávomlýnku Porlex Mini - změny doznal způsob uchycení kličky na mlýnku, který by měl předcházet známému problému s "omačkáváním" šestihranu, na kterém klička dříve držela, nový a mnohem designovější a luxusnější je také obal kávomlýnku.

Tajemství úspěchu Porlexu spočívá jen a pouze v jednoduchosti použití a kvalitě zpracování. Mlýnek Porlex nekupujete na rok nebo dva. Porlex se pořizuje na celý život.

Porlex Mini je z nerezu, a to včetně všech mechanických součástek, které do sebe perfektně zapadají – žádné vrzání, žádné vyviklání často namáhaných částí. I po několika letech každodenního používání mlýnek pracuje stále stejně jako na začátku – kávu umele rychle a stejnoměrně.

Mlecí strojek s keramickými mlecími kameny připraví kávu od velmi jemné do džezvy přes espresso až po hrubou pro přípravu kávy ve french pressu, nastavení hrubosti mletí je velmi přesné – kávu si umelete přesně dle chuti.

Mini je také výborným kávomlýnkem na cesty. Vejde se i do malého zavazadla – masivní odnímatelnou kličku snadno uchytíte praktickou klipsou na boku mlýnku, a skvěle si rozumí s Aeropressem – svým obvodem i výškou přesně odpovídá rozměrům Aeropressu, do kterého jej na cestách snadno uschováte. Ušetřené místo pak můžete využít třeba pro další balíček oblíbené Čerstvé Kávy.

Ruční kávomlýnek Porlex Mini v kostce:

  • Jeden z nejmenších mlýnků na trhu, vejde se do Aeropressu
  • Je celonerezový, včetně většiny mechanických součástí
  • Masivní odnímatelnou kličku rychle „přepnete“ do cestovní polohy
  • Mlecí strojek s keramickými kameny je velmi přesný a snadno se čistí
  • Vyrobeno v Japonsku, Porlex kvalita